Ми щодня дякуємо вам, коли прокидаємося, і шлемо подумки добро, коли лягаємо спати!

Увесь світ захоплюється героїчним подвигом, який ви здійснюєте у боротьбі з російським терористом. Без заперечень, ви – суперГерої нашого часу, слава про яких житиме вічно і переходитиме із покоління у покоління.
Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.
На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є ті, хто віддав своє життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться у серцях жителів Вигодської громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами військовослужбовців, які загинули в ході жахливої війни із російським загарбником.
Всім захисникам зичу миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ.
З глибокою повагою та шаною
селищний голова