Відділ архітектури, містобудування, капітального будівництва та комунального майна апарату Вигодської селищної ради інформує щодо проведення громадських слухань щодо аналітичного звіту про містобудівний моніторинг стану реалізації містобудівної документації, а саме: «Генеральний план смт. Вигода та с. Пациків Долинського району Івано-Франківської області (зміна № 2)»

Порядок надання пропозицій: у письмовому вигляді особисто до відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та комунального майна апарату Вигодської селищної ради або шляхом надсилання документів та матеріалів на електронну адресу vigoda.ukb@gmail.com.
Термін подачі пропозицій: з 01.12.2022 року по 22.12.2022 року.
Об’єкт моніторингу: «Генеральний план смт. Вигода та с. Пациків Долинського району Івано-Франківської області (зміна № 2)» та стан його реалізації, уточнення розбіжностей та неточностей, що виявлені у процесі роботи.
Розробник: відділ архітектури, містобудування, капітального будівництва та комунального майна апарату Вигодської селищної ради.
Підстава для моніторингу: усні та письмові звернення фізичних та юридичних осіб, депутатів Вигодської селищної ради та неточності виявлені у процесі роботи відділу за період 2021-2022 року.
Порядок проведення містобудівного моніторингу затверджено наказом Міністерства розвитку громад та території України від 14.12.2021 року № 333 «Про внесення змін до Порядку проведення містобудівного моніторингу».
Проблема: у процесі роботи відділу, зокрема і щодо розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, депутатських звернень напрацьовано ряд пропозицій та виникає необхідність внести зміни до містобудівної документації «Генеральний план смт. Вигода та с. Пациків Долинського району Івано-Франківської області (зміна № 2)» з метою соціально-економічного розвитку населених пунктів, створення сприятливих інвестиційних умов, розвиток промисловості на території громади, створення нових робочих місць, тощо.