Тіло загиблого Героя Віталія Соф’яка перепоховають у рідній громаді

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні виконавчого комітету Вигодської селищної ради.

Мешканець селища Вигода Віталій Соф’як був першим загиблим із нашої громади. Захисник боронив рідну неньку ще в ході АТО на сході держави, а з початку повномасштабного наступу росії без роздумів став на захист територіальної цілісності України. 6 березня 2022 року Віталій загинув на території Запорізької області, де наразі і похований, оскільки досі було неможливо забрати рештки Героя через бойові дії на вказаній території. Проте, зі слів селищного голови Миколи Мацалака, зараз з’явилась можливість забрати загиблого воїна для перепоховання у рідній Вигоді.

Отже, члени виконавчого комітету на позачерговому засіданні вирішили надати дозвіл на перепоховання Соф’яка Віталія Дмитровича, громадянина України, 16.04.1965 року народження на кладовищі смт. Вигода Калуського району Івано-Франківської області.

На даний час тривають процедурні переговори між керівництвом селищної ради, волонтерами та військовою адміністрацією в Запорізькій області щодо транспортування решток Героя. Час транспортування Героя до селища Вигода повідомлять пізніше.