Польсько-українська співпраця вражає 🇺🇦 🇵🇱

#MPOWWarszawa пожертвував один зі своїх сміттєвозів 🚛 для Вигодської територіальної громади. Автомобіль #Mercedes #Atego було передано представникам української делегації та вже прибув до нашої громади.
Віримо😍, що сміттєвоз, наданий нам організаціями Mini wysypisko та Miasto Stołeczne Warszawa, допоможе вирішити проблеми з вивезенням сміття у Вигодській громаді.
✅ Зокрема, слова подяки висловлюємо уродженці села Шевченкове Іванні Тринок (https://www.facebook.com/ivanna.trynok) за організацію пошуку меценатів, які надали в дарунок такий необхідний для нас вантажний транспорт.
✅ Висловлюємо подяку жителю села Старий Мізунь Миколі Дзвонковському (https://www.facebook.com/profile.php?id=100033292643175) за перевезення делегації за пільговим тарифом.
✅ А також мешканцю села Шевченкове Марян Пенгрин за безкоштовно надані послуги з транспортування сміттєвозу з м. Варшава до селища Вигода.
Це не просто передача вантажівки, а закріплення справжньої підтримки та «руки допомоги» від щирих і співпереживаючих друзів-партнерів.