Приємні моменти відзначення професійного свята та стимул до подальшої плідної культурної праці 🎷🎻🎤🎨🏆

У Вигоді відзначили День працівника культури та аматорів народного мистецтва.
Нам пощастило, адже Вигодська громада є глибокою та сповна наповненою криницею талантів. Наші люди славляться розкішними голосами, акторськими здібностями, музичними вміннями, креативністю, розумом та культурно-мистецькою різноманітністю.

А все завдяки тим, хто живе культурою: працівники даної галузі та ті люди, які незалежно від своєї професії, популяризують українські традиції і показують всьому світу, хто такі українці і що таке Україна.

Саме таких людей сьогодні було відзначено грамотами Вигодської селищної ради, які вручав культурним діячам селищний голова Микола Мацалак. Очільник громади висловив слова подяки всім представникам цієї прекрасної галузі за те, що надійно і впевнено прославляють нашу громаду своєю невтомною працею та талановитістю.
Начальник Відділу культури Руслан Курус відзначив представників художньої самодіяльності громади та учасників пісенних колективів з кожного куточку мальовничого Вигодського краю. Адже саме з допомогою аматорів народного мистецтва складається цілісна картина культурного розвитку громади.
Чудовим доповненням до урочистостей були пісенні виступи солістів нашої громади, від звучання яких у присутніх захоплювало дух, а руки наче самі рвались аплодувати. Було місце і для хвилинки гумору від жителя Вигоди Михайла Лапчука, який зачитав гумореску власного авторства.
Не забуваймо, що у нашій країні триває жахлива війна. У цій війні вже не може виникати питання, чи є місце культурі. Адже ця війна і є боротьбою за нашу культуру. Це війна за українську самобутність, за те, чим займаємось, які життєві рішення ухвалюємо щодня, як вміємо активізуватись, солідаризуватись і протестувати, які пісні слухаємо та співаємо, які сюжети транслюємо з театральних сцен.
Сьогодні культурні та мистецькі події – це про голос України, про його силу і про демонстрацію того, якою Україна є зараз.
Боремось за нашу незалежність кожним можливим способом!
Слава Україні! Слава Героям!