Злагоджено та конструктивно: відбулось засідання виконавчого комітету ради

Члени виконкому розглянули 11 питань порядку денного, з яких було прийнято позитивні рішення одноголосно.

Статус особи гірського населеного пункту громадянам, які проживають, працюють (навчаються) на території населеного пункту, якому надано статус гірського присвоєно 54-ом особам.

А дію посвідчення громадянки, яка проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту припинено одній особі.


Також одну жительку нашої громади прийнято на соціальне обслуговування комунальним закладом «Центр
надання соціальних послуг» Вигодської селищної ради.

Затверджено кількість педагогічних ставок, загальну кількість учнів та погоджено розмір батьківської плати за навчання в комунальному закладі «Вигодська дитяча музична школа Вигодської селищної ради».

Наступні сім рішень належать до відання Служби у справах дітей та стосуються захисту прав і інтересів дітей Вигодської територіальної громади.

Також членами виконавчого комітету ради надано дозвіл на видалення зелених насаджень, які досягли вікової межі у загальній кількості – 2 дерева.

І останнім, що було прийнято на сьогоднішньому засіданні – надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі вздовж дороги Р-21 у с. Новоселиця Калуського району Івано-Франківської області.