❗️❗️❗️STOP ЗБІР❗️❗️❗️ Наближаємо перемогу разом!

Жахлива війна в нашій країні триває, а ворог не шкодує нікого. Мужні захисники щодня дарують нам новий світанок, жертвуючи своїм життям та здоров’ям.

Нещодавно нами було оголошено збір коштів на придбання позашляховика для виконання бойових завдань підрозділу нашого співмешканця із с. Сенечів Валерія Леднея, який захищає Україну у складі 8 батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади.

В ході збору коштів військовослужбовці повідомили, що потреби у придбанні автомобілю вже немає, проте з‘явилась необхідність у купівлі тепловізора.

Таким чином, було прийнято рішення про спрямування зібраних коштів саме на тепловізори.

Вартість придбаного тепловізора – 44 849 чеських крон, що складає приблизно 72 тисячі гривень. Ці кошти нам вдалось зібрати разом, спільними зусиллями: 15 тисяч 487 гривень – ваші донати, 30 тисяч гривень – музичний гурт «Браття з Прикарпаття», решта суми дофінансовано працівниками апарату Вигодської селищної ради за рахунок одноденної заробтіної плати.

Висловлюємо слова подяки всім, хто долучився до допомоги у придбанні тепловізорів для нашого земляка. Пам’ятайте, що захисники потребують вашої підтримки, адже саме вони стримують агресію ворога та охороняють наше життя.

Дякуємо Збройним Силам України! Слава Україні!