Щотижнева оперативна нарада з селищним головою: основні плани для роботи цього тижня

Традиційно робочий тиждень у Вигодській селищній раді розпочався з оперативної наради з селищним головою Миколою Мацалаком.

Важливим питанням, що стоїть на порядку денному, є готовність укриттів у закладах освіти громади. До початку навчального року є потреба облаштування необхідних умов для навчання дітей, згідно з новими обставинами, які диктує війна. А саме, на нараді йшлось про перелік закладів освіти, які зможуть розпочати свою роботу очно та, відповідно, забезпечення їх такими засобами як вода, медикаменти тощо.

З цього приводу 28 липня буде здійснено Калуську районну перевірку закладів освіти Вигодської територіальної громади, після чого винесеться рішення щодо готовності їх до початку навчального року.

Також в ході наради було обговорено проблему заборгованості із земельного податку та податку на нерухомість та шляхи її вирішення.

За підсумками наради селищним головою надано ряд доручень відповідальним працівникам апарату Вигодської селищної ради, які затверджені протоколом та виконання яких стоятиме на контролі керівництва ради.