Відбулась оперативна нарада

Сьогодні, 17 травня, під керівництвом селищного голови Миколи Мацалака відбулась щотижнева оперативна нарада.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень селищної ради та про завдання ради щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності громади на поточний тиждень.

Відтак, в ході наради було піднято тему створення Центру Первинної медичної допомоги у Вигодській громаді та ряд інших питань, що стосуються медицини.

Також присутні обговорили функціонування громадської вбиральні на вихідних, адже цими днями ситуація з відвідуванням громади туристами дещо покращилась.

Не оминули поза увагою питання комунальної галузі: директор КП “Вигодський ККП” доповів про проблему вандалізму в громаді, зокрема, псування комунального майна невідомими особами.

В підсумку наради селищний голова ознайомив присутніх із заходами суспільно – політичного і культурного спрямування, нарадами, що відбуватимуться в районі поточного тижня, запросив до участі в них працівників органів місцевого самоврядування та закликав максимально спрацювати над вирішенням завдань, поставлених перед відділами й комунальними установами, побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.