Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

📢Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.
❗️Такі зміни стали можливі завдяки урядовим ініціативам, а саме – ухваленню відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331.
⬆️Так, у документі зазначається, що компенсація витрат надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.
✅Зі свого боку роботодавець має перебувати на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Важливою умовою є подання податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік. Розмір встановленої зарплати працівника не може бути нижчим за розмір мінімальної, встановленої законодавством.
🤝Щомісячна компенсація становить 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу.
❓Як отримати компенсацію і який перелік документів підготувати⏩ https://is.gd/LhHotZ
💬 «Закликаємо всіх роботодавців, які працевлаштовують на роботу внутрішньо переміщених осіб, подавати заяви через “Портал Дія” або звертатися до центрів зайнятості. Ми завжди готові до співпраці, наша мета – допомогти людям знайти роботу та підтримати бізнес  в умовах воєнного часу. Дякуємо уряду і Міністерство економіки України за своєчасні ініціативу та підтримку», – наголосила директорка Державного центру зайнятості Юлия Жовтяк.
#ДСЗ #служба_зайнятості