З метою профілактики бездоглядності дітей відвідано чотири сім’ї Вигодської громади

Багатодітна сім’я, яка переїхала з аварійного будинку, вже освоїлася в новому помешканні, придбали дрова і тепер діти мають належні умови проживання. Щиро радіємо за них.

Ще одна сім’я, де у маленькій квартирі було багато зайвих речей та у коридорі відкриті електрокабелі, прибрали та роблять ремонт у коридорі.

Невтішним інцидентом стало те, що неповнолітня дівчинка 15-ти років, самовільно залишила помешкання матері, яка виховує ще двох малолітніх дітей і проживала у подруги якій 33 роки. Дівчинку спільно з поліцейським офіцером громади та працівником ювенальної превенції повернули до матері.

Згідно ст. 160 СК України, ст. 29 ЦК України, неповнолітні у віці від 14 до 18 років можуть самостійно обирати місце проживання, але тільки з-поміж місць проживання їх батьків/усиновлювачів.

Потрапити до одного помешкання з порушеннями санітарно-гігієнічних умов так і не вдалося. Мати зачиняє двері. Зі слів працівників освіти діти виходять на онлайн навчання. Сподіваємося, що матері просто потрібно більше часу, щоб прибрати в помешканні.