Прушковська гміна – новий партнер Вигодської громади

Нещодавно делегація з Вигодської територіальної громади на чолі із селищним головою Миколою Мацалаком відвідали Прушковський повіт (Польща) з метою підписання угоди між двома дружніми громадами.

Депутати Прушковської гміни прийняли відповідне рішення про налагодження партнерської співпраці з нашою громадою.

Нагадаємо, що раніше така угода була підписана і на території Вигодської територіальної громади в рамках перебування польської делегації. Меморандум підписали з української сторони – селищний голова Микола Мацалак, з польської – бурмістр Прушкова Кшиштоф Цебула.

Тож зараз всі формальності на етапі завершення. А надалі очікується плідна та продуктивна співпраця обох громад в різних галузях. Зокрема, розвиток інфраструктури територіальних громад, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики та реалізації інвестиційних проектів.

Сторони висловили сподівання, що співпраця між громадами-партнерами буде плідною та принесе користь обом громадам.

В ході перебування делегації на території Прушковської гміни делегати ознайомились зі специфікою функціонування органу місцевої влади, місцевої добровольчої пожежної частини, початкової школи, дитячих садків, закладів культури й дозвілля, місцевих історичних музеїв.