Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

Вчора у Вигодській селищній раді відбулись засідання 2-х постійних комісій: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та розвитку громади; з питань Регламенту, діяльності ради, розвитку місцевого самоврядування, взаємодії з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та запобігання і протидії корупції.

Під час засідань членами постійних комісій було опрацьовано питання порядку денного чергової 13 сесії Вигодської селищної ради. Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

Особливу увагу членами комісій було звернуто на проєкт рішення “Про бюджет Вигодської селищної територіальної громади на 2022 рік”. Адже вже в середу на сесійному засіданні прийматиметься бюджет нашої громади на наступний рік. Тож необхідно врахувати всі нюанси та уточнення при прийнятті даного рішення.

По завершенню комісій питання, які погоджено на засіданнях винесено на розгляд сесії. Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час засідання сесії Вигодської селищної ради, що відбудеться 22 грудня 2021 року.