Пам’ять про тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє наших дітей, має бути вічною

Нещодавно вся України відзначала День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло вісім років, а спогади настільки тривожні, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього – життям.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в селищі Вигода встановили пам’ятну стелу. Пам’ятник у Вигодському парку встановлено за ініціативи учасника Революції Гідності Юрія Довжанського та за фінансової підтримки народного депутата Олександра Матусевича і депутата Вигодської селищної ради Василя Сабана.

Меморіал містить в собі три символічні щити, на яких зображені тризуб, янгол та голуб, а також викарбувано імена загиблих Героїв Небесної Сотні.

Урочисте відкриття та освячення стели відбулось 29 листопада за участі ветеранів Майдану, депутата Верховної Ради України, депутатів та керівництва Вигодської селищної ради, духовенства, представників культури, освіти, лісового господарства, підприємців та небайдужих мешканців нашої громади.

Після виконання державного Гімну України стелу освятили священнослужителі громади та відправили панахиду за Героями Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих на Майдані. До стели поклали вінки та живі квіти. Талановиті солістки та читці громади спільно з Вигодським Будинком культури підготували творчу патріотичну програму з пісенними та віршованими композиціями. Завершився захід урочистим виконанням Гімну України.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Вшановуймо всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за Незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!