Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування апарату Вигодської селищної ради

Відповідно до статтей 3,10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Вигодська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

 • головного спеціаліста відділу правового забезпечення та кадрової роботи апарату Вигодської селищної ради;
 • головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та комунального майна апарату Вигодської селищної ради.
  Кваліфікаційні вимоги до:
 • головного спеціаліста відділу правового забезпечення та кадрової роботи апарату Вигодської селищної ради:
  вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, рівень користування ПК та оргтехнікою не нижче середнього. Без вимог до стажу роботи.
 • головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та комунального майна апарату Вигодської селищної ради:
  вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, рівень користування ПК та оргтехнікою не нижче середнього. Без вимог до стажу роботи.
  Перелік документів:
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії селищної ради такі документи:
  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4×6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  • письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».
  Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, переліку питань для перевірки законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається головою конкурсної комісії Вигодської селищної ради.
  Термін подання документів: 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу
  Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад можна за адресою: вул.Д.Галицького,75, селище міського типу Вигода, Калуський район, Івано-Франківська область, 77552
  Телефон для довідок: 095 022 14 66
  Електронна адреса: vygoda.otg@gmail.com