Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

У Вигодській селищній раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені Службою у справах дітей Вигодської селищної ради. Члени комісії розглянули 13 питань порядку денного. Зокрема, 7 питань стосувались стану виконання батьківських обов’язків; 2 – доцільності надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають діти, 1 – зняття дитини з обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах; 1 – доцільності переведення дитини, позбавленої батьківського піклування, в будинок-інтернат; 1 – затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти та 1 – доцільності надання дозволу на будівництво будинку на ім’я неповнолітніх дітей.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.