Попереднє ознайомлення з питаннями порядку денного чергової сесії

Напередодні пленарного засідання чергової 11 сесії Вигодської селищної ради відбулись загальні збори депутатів ради для попереднього розгляду та обговорення проєктів рішень, що виносяться на розгляд сесії.

На сесійний розгляд виноситься 30 основних питань, а також земельні питання.

На черговій сесії ради передбачається затвердження Статуту Вигодської територіальної громади, а також затвердження офіційної символіки, туристичного логотипу та відзнак Вигодської селищної ради. Процес створення символіки є довгим та енергозатратним, проте затвердження нашого брендбуку допоможе значно покращити імідж Вигодської територіальної громади.

На пленарному засіданні сесії Вигодської селищної ради депутати приділять увагу також положенням про загальні збори громадян та громадські слухання у громаді, а також порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у громаді. Активна комунікація влади з громадськістю – запорука успіху для всієї громади.

Розглянуть депутати і ряд фінансових та бюджетних проєктів рішень, затвердження нового переліку адміністративних послуг та містобудівні питання.