Дорога громадо!

Сьогоднішній день об’єднує кілька великих свят. Безумовно це одні з найбільш пам’ятних днів для нашої держави – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України.

День захисника України уособлює мужність та героїзм борців за волю України, її незалежність та територіальну цілісність. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять захисників української держави, які в різні часи боронили рідну землю від ворога, ми просимо у святої Покрови заступництва для мужніх воїнів, які нині оберігають східні кордони України, не дозволяючи ворогу втілити у життя свої плани.

Адже найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Більше сто тридцяти бійців АТО – мешканців нашої громади дарували нам мирне небо протягом війни, що триває досі.

Тож схиляємо голови перед вашим подвигом, наші захисники, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Бажаю нашим героям міцного здоров’я, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Слава Україні!