У Вигодській територіальній громаді урочисто відзначили День фізичної культури і спорту

У Вигодському будинку культури зібралися спортсмени, вихованці та тренери Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи, шанувальники спорту для відзначення Дня фізичної культури та спорту.

У заході взяли участь учасниця Олімпійських ігор у Токіо Оксана Лівач, народний депутат України Олександр Матусевич, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради Віталій Олійник.

Народний депутат особисто відзначив Оксану Лівач, вручивши подарунок.

Віталій Олійник передав вітальне слово від голови громади Миколи Мацалака, виконавчих органів ради та всього депутатського корпусу Вигодської селищної ради, зазначивши, що радою прийнято “Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вигодській територіальній громаді”, яка сприяє розвитку спорту.

Також керівник відділу освіти, молоді та спорту відзначив роботу Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи та її вклад в спортивну галузь громади.

З мотиваційним виступом до присутніх звернулася учасниця Олімпійських ігор у Токіо Оксана Лівач, яка поділилася своїм рецептом спортивного успіху.

Вигодська селищна рада нагородила грошовими преміями кращих спортсменів та тренерів Вигодської ДЮСШ. На святі їм були вручені відповідні сертифікати.

Оксана Лівач провела олімпійську вікторину. Переможці вікторини отримали від Оксани подарунки, які вона привезла з Токіо.

Також для присутніх звучали музичні вітання.

На завершення свята ведуча заходу Василина Семенишин ще раз акцентувала увагу на важливості фізичної культури і спорту в житті кожної людини і побажала всім нових перемог!