Громадські слухання

В селі Шевченкове відбулись громадські слухання щодо внесення змін до детального плану території під будівництво та обслуговування вітрової електростанції ТзОВ “Вінд Енерджі” в урочищі “Обідний” в с. Шевченкове Калуського району Івано-Франківської області.

Розпочав громадські слухання заступник селищного голови Василь Федірків. Після чого начальник відділу земельних відносин селищної ради Володимир Максимчук розповів присутнім про причини внесення змін до детального плану території.

До слова, проект детального планування території виконаний з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах проектованої території.

Головною метою розроблення детального плану території є деталізація і уточнення положень планувальної структури і функціонального призначення території та можливість розташування комплексу споруд вітрової електростанції на даній території.

Пропозицій до проекту детального плану від громадян не поступало. А підсумував засідання та подякував мешканцям за активну громадську позицію староста Шевченківського старостинського округу Богдан Прокопишин.