25 березня відбудеться захопливий вебінар “Цифрові інструменти Google для державних службовців”

Компанія Google Україна спільно з Міністерством цифрової трансформації запрошують Вас на вебінар “Цифрові інструменти Google для державних службовців”, який відбудеться 25-го березня 2021-го року об 11:00.

Захід буде проведено в рамках Європейського тижня цифрової грамотності (All Digital Week) ‒ щорічної кампанії з цифрового включення та розширення можливостей. Учасники вебінару матимуть змогу: 

  • покращити свої знання та отримати практичні навички використання інструментів Workspace; 

  • ознайомитись з різноманіттям цифрових переваг Google у професійній діяльності державних службовців, включаючи можливості одночасної роботи в спільних документах, нотатках, таблицях, безкоштовної та швидкої розробки сайту-візитівки;

  • навчитись використовувати цифрові інструменти для підвищення ефективності професійних досліджень, аналізу результатів  діяльності, оптимізації роботи в інтернеті.

 

Учасники, які по завершенню успішно складуть тест, отримають сертифікати про проходження, видані спільно програмою Дія. Цифрова освіта та Академією цифрового розвитку.

Детальна програма та інформація вебінару доступна на сайті заходу. Методичні рекомендації та інструкції будуть надіслані зареєстрованим учасникам заздалегідь. Реєстрація є обов’язковою і доступна за посиланням до 9:00 25-го березня.