❕Керівництво селищної ради зустрілось з медичним персоналом Вигодської МБЛ з нагоди приємних новин

З радістю повідомляємо приємні новини: відбулось внесення змін до договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного Національною службою здоров’я України з КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікарня».

За результатами перегляду умов договору, внесено зміни та скориговано обсяг медичних послуг, чим збільшено суму договору на 65%, що забезпечить своєчасну виплату заробітних плат працівникам закладу охорони здоров’я.

Даному досягненню передували прикладені зусилля медичних працівників та селищного голови спільно з депутатським корпусом шляхом направлення відповідного звернення щодо критичного стану КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікарня» Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, Міністру охорони здоров’я України Віктору Ляшку, т. в. о. Голови Національної служби здоров’я України Андрію Віленському та депутату Верховної ради Олександру Матусевичу.

Проте, особлива заслуга передусім належить медикам, а особливо працівникам консультативно-діагностичного відділення (поліклініки).

Радіємо спільним успіхам. Та з метою покращення якості надання медичних послуг жителям Вигодської територіальної громади не зупиняємось на досягнутому.