Вчора у нашій громаді урочисто розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг, який працюватиме для жителів громади

Завдяки даній Програмі було облаштовано меблями новий ЦНАП, зокрема віддалені робочі місця в селах Сенечів, Новошин, Старий Мізунь та Кропивник, які було відібрано експертами програми.
Урочисто розрізали стрічку селищний голова Микола Мацалак, начальник відділу Центр надання адміністративних послуг Тетяна Гринь та регіональний експерт програми «U-Lead з Європою» Марина Замфір.
Роботу ЦНАП здійснюватимуть 7 спеціалістів, 6 адміністраторів та 1 державний реєстратор. Фахівці надаватимуть місцевим жителям широкий спектр послуг, серед яких реєстрація місця проживання, реєстрація актів цивільного стану громадян, нотаріальні, паспортні, соціальні, земельні послуги, а також сервіси з реєстрації бізнесу й нерухомості.
Ми щиро вдячні європейським партнерам за інституційну підтримку. Програма також надала ЦНАПу комп’ютерну техніку, спеціальне програмне забезпечення, а всі працівники пройшли п’ятимодульне навчання, яке розробила міжнародна програма. Всі робочі місця фахівців підключені до програмного забезпечення комплексу «Вулик» для ЦНАП, які розроблено проектом.
Зі свого боку селищна рада виконала необхідні умови співпраці з програмою «U-Lead з Європою», а саме за кошти місцевого бюджету відремонтовано приміщення нового Центру надання адміністративних послуг.
Селищний голова у своєму виступі наголосив, що доступ до державних послуг у сучасний, цифровий та прозорий спосіб має вирішальне значення для якості життя в громадах. «Я пишаюся тим, що Програма “U-LEAD з Європою”, основним донором якої є ЄС, допомагає у створенні ЦНАПів на всій території країни» – зазначив Микола Мацалак.