Актуальна інформація щодо стану сходів біля приміщення Укрпошти

Мабуть, кожен, хто проходить центром селища Вигода, не міг не звернути увагу на стан сходів біля відділення Укрпошти. Не в кращих умовах знаходяться відділення Укрпошти в інших громадах. Дане питання перебуває на контролі селищного голови ще з весни поточного року.

Як підтверджують офіційні листи Вигодської селищної ради, перше звернення стосовно даної проблеми до генерального директора АТ “Укрпошта” та керівника Івано-Франківської дирекції АТ “Укрпошта” датовано квітнем 2020 року. А починаючи з березня 2021 року відповідальними працівниками селищної ради у телефонному режимі проводяться переговори з керівництвом Укрпошти – національного оператора поштового зв’язку, щодо вирішення даного питання. Зі слів працівників обласної дирекції дізнаємось, що вже здійснено виїзди на місце в смт. Вигода та підготовлено відповідні кошториси на виконання робіт.

Проте, поскільки керівництвом селищної ради досі не спостерігається жодних дій з боку оператора поштового зв’язку, у липні поточного року надіслано чергове звернення з проханням вирішити питання облаштування входу та благоустрою до будівлі Укрпошти по вулиці Данила Галицького, 73 в смт. Вигода.Враховуючи те, що Укрпошта виконує важливу соціальну місію, селищна рада глибоко стурбована ситуацією, що склалась, адже поштові відділення Укрпошти на території Вигодської громади потребують більшої уваги керівника Головної Пошти Країни, в частині аналізу їх фізичного стану, а особливо – безпечного доступу до їх приміщень.

Станом на сьогодні жодних відповідей на звернення не надходило, керівництвом Вигодської селищної ради прийнято рішення щодо винесення даного питання на розгляд сесії та за підтримки депутатського корпусу буде надіслано відповідне звернення до Кабінету Міністрів України.

Про хід вирішення даного питання будемо інформувати жителів громади у соцмережі Фейсбук та на офіційному веб-сайті ради.