Терени Східної Бойківщини. Хто такі бойки?

Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів та Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (кафедра етнології і археології) запрошують на Регіональну науково-практичну конференцію «Терени Східної Бойківщини. Хто такі бойки?», яку проведуть 27 серпня поточного року у м. Долина.

Східна Бойківщина на сьогодні охоплює 13 територіальних громад: Вигодську, Долинську, Брошнів-Осадську, Витвицьку, Болехівську, Спаську, Рожнятівську, Перегінську, Дубівську, Калуську, Верхнянську, Войнилівську та Новицьку. З метою збереження та популяризації традиційної культури бойків, розвитку туризму на даній території просимо всіх бажаючих взяти активну участь у обговоренні «Хто такі бойки?» та продемонструвати історичні та культурні надбання кожної з вищезазначених громад.

Основне завдання Регіональної науково-практичної конференції полягає в тому, щоб показати визначну історію, культуру бойків, зберегти культурні надбання бойківського краю, визначити його роль і місце в етнокультурному та туристичному житті України.

Місце проведення конференції: Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина» (вул. Чорновола, 2а, м. Долина, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.)27 серпня 2021 р. – конференц-зал Долинського краєзнавчого музею Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина».

За довідковою інформацією щодо участі в конференції просимо звертатись до оргкомітету за телефонами +380979004366, +380997326585