Вісімнадцять депутатів селищної ради зібрались в залі Центру спадщини Вигодської вузькоколійки для того, щоб розглянути важливі нагальні питання життєдіяльності громади

Розпочав та провів четверту сесію селищний голова Микола Мацалак. Окрім депутатів Вигодської селищної ради, участь у засіданні взяли доповідачі з ключових питань порядку денного та помічники-консультанти селищних депутатів.
На порядок денний першого пленарного засідання було винесено 14 проєктів рішень. Зокрема, було прийнято п’ять Програм селищної ради за основними пріоритетними напрямками для розвитку територіальної громади, покращення умов для проживання її жителів та нормального функціонування Вигодської селищної ради:
– Про Програму соціального захисту та підтримки населення Вигодської територіальної громади на 2021-2025 роки;
– Про Програму підтримки закладів охорони здоров’я на 2021 рік;
– Про Програму розвитку туризму Вигодської територіальної громади на 2021-2025 роки;
– Про Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування,у тому числі місцевого значення, вулиць і доріг комунального власності Вигодської селищної ради на 2021-2025 роки;
– Про Програму для забезпечення виконання рішень суду на 2021 (з обов’язковою умовою сесійного погодження кожного платежу).
Серед прийнятих проектів рішень є також кілька питань, що стосуються бюджету громади:
– Про внесення змін до рішення Вигодської селищної ради від 24.12.2020 №56-2/2020 “Про селищний бюджет на 2021 рік”;
– Про співфінансування інвестиційного проєкту, що реалізовується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році;
– Про надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі (йдеться про виділення матеріальної допомоги трьом громадянам, майно яких було зруйновано внаслідок пожеж).
Дискусійним стало питання «Про затвердження структури та чисельності апарату Вигодської селищної ради та її виконавчих органів в новій редакції». Зі всіх внесених пропозицій депутати підтримали лише частину, що стосується Центру надання адміністративних послуг. Тут до штату додано дві одиниці, що є необхідним для виконання умов міжнародної програми «U-LEAD з Європою».
Дата проведення другого пленарного засідання чергової 4-ї сесії Вигодської селищної ради ще не визначена, у зв’язку з тим, що на території Івано-Франківської області запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Зараз кожному з нас потрібно взяти відповідальність за своє життя і здоров’я та неухильно виконувати всі карантинні обмеження, передбачені державною комісією з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.