До уваги громадян!

✍️Одним із основних завдань відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Вигодської селищної ради на сьогодні є наповнення реєстру територіальної громади.

💻Реєстр територіальної громади — це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Якщо простіше, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

☝️Основне призначення Реєстру територіальної громади — облік населення, яке проживає на території Вигодської громади. Це надасть можливість встановити факт реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання особи за адресою в межах обслуговування Реєстру, адже часто для отримання тієї чи іншої послуги потрібно отримати витяг про зареєстрованих осіб (довідка про зареєстрованих осіб у будинку/житловому приміщенні).

‼️Для оновлення, внесення чи уточнення інформації в Реєстрі територіальної громади мешканцю достатньо звернутись до відділу «Центр надання адміністративних послуг» за адресою смт.Вигода, вул. Д.Галицького,75 або до адміністраторів ЦНАП, які працюють у старостинських округах з оригіналами таких документів:

• паспорт громадянина України (посвідка на тимчасове/постійне проживання в Україні) всіх зареєстрованих осіб в житловому будинку/квартирі;
• документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
• свідоцтво про народження (дітям до 16-ти років);
• правовстановлюючі документи на житло;
• будинкова книга (за наявності);
• документ, що посвідчує особу представника;
• документ, що підтверджує повноваження особи діяти як представник.

✍️На основі поданих документів, до Реєстру буде внесена наступна інформація:

– прізвище, ім’я (усі власні імена), по батькові;
– дата та місце народження;
– відомості про громадянство;
– місце проживання/перебування;
– дата реєстрації місця проживання;
– інформація про попереднє місце проживання;
– дата зняття з реєстрації місця проживання;
– унікальний номер запису в Реєстрі (якщо така інформація внесена до паспорта громадянина України);
– прізвище, ім’я та по батькові представника (якщо він діє від імені особи) та відомості про документ, що посвідчує повноваження представника, тощо.

Кожна особа має право на доступ до своїх персональних даних, внесених до РТГ. Інформація надається безоплатно у паперовій формі на підставі особистого запиту заявника.

🗂Реєстр територіальної громади — це доступність та зручність надання адміністративних послуг, оптимізація та підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. За умови ефективного налагодження обміном інформації в РТГ вдасться скоротити час подачі документів, зменшити їх кількість та кількість процедурних дій, підвищити якість надання адміністративних послуг.