До дня захисту дітей!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей для маленьких мешканців Вигодської ОТГ 30 травня організовано низку атракцій у Вигодському будинку культури. Участь у заході взяли працівники Долинської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Гладич та Світлана Сабан, які представили локації «Мозаїка професій» та «Моя майбутня професія».

Мета таких заходів  – виявлення  рівеня обізнаності  дітей щодо переліку професій, підтримати розвиток творчості серед учнівської молоді. Діти брали активну  участь у  іграх, конкурсах («Хто є хто?», «Відгадай професію», розгадували  загадки, кросворди та ребуси, ділились своїми професійними мріями. У розважальній формі школярі отримали додаткові знання про різноманіття професійних напрямів та дізнались про послуги служби зайнятості, зокрема про можливість безкоштовного навчання з метою отримання професії.

На локації «Моя майбутня професія» всі охочі мали змогу пройти профдіагностичне тестування, яке дозволяє визначити здібності та нахили до певної професійної діяльності та ознайомились  з профорієнтаційними онлайн- платформами.

Фахівець ІІ категорії з профорієнтації                                      Оксана  Гладич

відділу надання соціальних послуг