🎈 Яскраво, енергійно та насичено у Вигодській громаді відзначили День захисту дітей

Святкування відбулось вчора у Вигодському будинку культури. У цей день відвідали свято й керівництво селищної ради. Гості заходу привітали всіх малят та дорослих з прийдешнім Міжнародним днем захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живемо. Діти були і завжди залишаються нашим найдорожчим скарбом і гордістю.

В рамках урочистостей талановитих діток громади було нагороджено грамотами та призами за високі досягнення в навчанні, спорті, культурній та мистецькій галузі.

Чудовий концерт підготували організатори дійства за участю вокалістів, гуртів та читців з усієї Вигодської громади, після чого на діток очікувала розважальна програма, яка включила в себе аніматорів, атракціони та дитячу дискотеку.

Теплі слова вітання лунали сьогодні для діток громади й цілої України. Від імені селищної ради хочемо додати:

Дорогі діти! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з прийдешнім Днем захисту дітей! Попереду – літо, канікули, тепло і веселощі. Добре відпочиньте, набирайтеся сил для успішного навчання в наступному навчальному році. Будьте здорові та щасливі. Хай ваше дитинство буде радісним і безтурботним.