Спільне профілактичне відпрацювання в селі Новоселиця

Спеціаліст сектору соціального захисту Вигодської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади та фахівцями ДСНС провели профілактичне відпрацювання в с. Новоселиця Вигодської територіальної громади.


Під час заходу рятувальники спілкувалися з мешканцями – під час живої безпосередньої розмови нагадали людям, що найпоширенішою причиною пожеж у побуті є саме необережність, халатність і легковажне ставлення до власної безпеки.

В ході відпрацювання також проведено широку профілактичну та роз’яснювальну роботу серед мешканців з питань пожежної безпеки, при цьому особлива увага приділялась питанню безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення та порядку дій у разі виникненні надзвичайних ситуацій і пожеж. Власникам помешкань пояснюють, що саме несправність електрогосподарства, опалювальних приладів та печей стає причиною пожеж, в яких знищується роками нажите майно, а самі люди наражаються на смертельну небезпеку.

Рятувальники також нагадали мешканцям села правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, пояснили шкоду від спалювання сухої трави та чагарників, а також підкреслили до якої біди можуть призвести залишені малолітні діти у своїх домівках без нагляду дорослих.

Щоб правила безпечної поведінки завжди були під руками, рятувальники роздали людям листівки застережуючого характеру. Хочеться сподіватися, що після таких заходів мешканці населених пунктів відповідальніше ставитимуться до власного життя та здоров’я, а кількість пожеж, відповідно, зменшиться. Такі відпрацювання є дуже корисними для людей, які можуть безпосередньо поспілкуватися з представниками відповідних служб і почути, що їхня безпека залежить, в першу чергу, від них самих.