Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вигодської селищної ради

Сьогодні, 31 січня 2023 року, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василя ФЕДІРКІВА, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вигодської селищної ради.

Серед двадцяти двох питань, винесених на розгляд виконавчого комітету були, зокрема, визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та засуджених до покарання у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками та засудженими до громадських робіт на 2023 рік, прийняття на соціальне обслуговування та звільнення ві   д плати за надання соціальних послуг, надання одноразової матеріальної допомоги одному з членів сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сім’ї загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, та інші.

Підсумована, також, робота із зверненнями громадян, які надійшли до Вигодської селищної ради за 2022 рік, робота комісії з питань захисту прав дитини та адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вигодської селищної ради за 2022 рік. 

Під час засідання, члени виконавчого комітету заслухали інформацію про виконання бюджету Вигодської селищної територіальної громади за 2022 рік. 

За результатами засідання, одноголосно прийнято 22 рішення, 2 проєкти рішення, за результатами обговорення, відпралено на доопрацювання.

Дані питання стосувалися розгляду аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу стану реалізації містобудівної документації, а саме: «Генеральний план с. Підліски Долинського району Івано-Франківської області» та аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу стану реалізації містобудівної документації, а саме: «Генеральний план смт. Вигода та с. Пациків Долинського району Івано-Франківської області (зміна № 2)»