Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Вигодській селищній раді та затвердження Положення про нього

УКРАЇНА

ВИГОДСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                    Долинського району Івано-Франківської області

сьоме скликання

п’ятнадцята  сесія

РІШЕННЯ

від  27 лютого 2020                                                                        №478-15/2020

Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Вигодській селищній раді
та затвердження Положення про нього

          Керуючись  законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», рішенням ради від 27.02.2020 №477-15/2020 «Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг у Вигодській селищній раді», з метою покращення якості надання адміністративних послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

          1. Утворити Центр надання адміністративних послуг у Вигодській селищній раді,  як структурний підрозділ відділ «Центр надання адміністративних послуг» Вигодської селищної ради  із загальною кількістю 9 штатних одиниць.

          2. Внести зміни до рішення Вигодської селищної ради від 20 грудня 2019 року № 416-13/2020 «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Вигодської селищної ради», виклавши його в новій редакції згідно з додатком 1.    

         3. Затвердити штатну чисельність працівників відділу «ЦНАП» в кількості  9 штатних одиниць з 01 травня  2020 року.

4. Головному спеціалісту відділу фінансів О.Король з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Вигодської селищної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісія мандатну,  з питань депутатської діяльності та етики, освіти, культури, охорони здоров’я (С.Рак)

Селищний  голова                                                           Я.Наум